Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 michal phobia roman
PŘIHLÁŠENÝ: -----
(27.12.2004)matkotapko [15:03:39 07.10.2005]
mara:presne tak to je...

mára [14:42:25 11.03.2005]
matkopatko: haaa haaa. samozrejme, veci se deli na kyc a nekyc. kyc je dabel chlupaty a my ovecky jsme jen radi, kdyz prijde pasak a rozcisne nase homogenni rady a prozradi nam, co je kyc a co ne...

matkotapko [09:32:58 11.03.2005]
GYC!FUJ NEVIETE NIC POSUDIT CI CO ?


csp4e [:: ..]
1-01, 1-03, 1-04 a 1-05 jsou hustý, to ostatní je celkem jednotvárný...

phobia [:: ..]
to csp 4e: .. s kreslením v pozdním věku teprve začínám .. hledám se :) "to ostatní" jsou skicy postav do chystaného fantasy comicsu .. měj se a díky i za těch pár slov :)

mára [:: ..]
erotika erotika, proc se nas tak mocne tyykaa? :) No jsou tam prohresky proti anatomii, ale zda se, ze nikde (krome 1-11 -ty vousy me fakt dostaly :) takovy, aby to nejak moc rusilo celkovej dojem. To kacatko jsem nejak nepochopil...jo a na zaver jednu radu - co se nekdy trochu odreagovat nejakou krajinou nebo zatisim...na zemi nejsou jen lidi :)

phobia [:: ..]
to mára: .. ty vouse jeden :) to byl první obrázek fixem - výsledek tomu odpovídá :) prohřešky proti anatomii beru, vážně jsem začal kreslit někdy počátkem roku 2004 a tohle jsou prvotiny .. jsem si vědom nedostatků a ve volném čase se snažím makat na sebezdokonalování .. proces vývoje zřejmě bude zdlouhavý, ale o to je to zábavnější .. :) a krajinky? ne, vážně .. chceš moc od začínajícího samouka .. :)))

lobodlak [:: ..]
to oko 1-3 se ti povedlo,taky je docela dobrá ta kozatka na 1-6 :)

Nadyzajn [:: ..]
Phobia> Na zacinajiciho samouka je to supr...aspon podle mne. Zkus se kouknout na www.saveloomis.org, neco to v tobe necha i po zbeznem prolistovani (dukladne studium ani nezminuju). Tak nejak zjistis ceho se vyvarovat, jak postupovat atd. Libi se mi ze se snazis ze zacatku kreslit nahotiny, protoze to je moc dulezity. Hodne stesti a pevnych nervu do dalsi snahy :)

phobia [:: ..]
to nadyzajn: .. díky za motivující slova :)))

Quacky [:: ..]
phobia: je to fakt dobry ale 1-11 - prvni dojem - CHLAP S P_ _ _ _ ... :) no ale jinak se mne to fakt libi a este si dodal ze kreslis od roku 2004 a samouk !! PODLE ME SUPER! (sem taky samouk :)))))

mára [:: ..]
je to jen moje domnenka, ale rek bych, ze na ComX chodi HLAVNE samouci :)

phobia [:: ..]
.. lidi, díky .. :) jak tak pozoruji práce jiných, které shledávám jako velmi kvalitní, čekal jsem spíše převahu negativních ohlasů .. těší a motivuje mne každé pozitivní slovo .. :))

1997 - 2005 © comX.cz