Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Martin Kováčik
PŘIHLÁŠENÝ: -----
(17.11.2007)

(11.11.2004)

Renjam [16:53:55 08.08.2006]
JOO dá se vlastně jsem spokojen autor se odhodlal jsem nějaký komiks přibalit....

HOR [:: ..]
Čau Martine.Docela zajímavý stil kresby.Víš ty obrázky by mohly být ještě o něco lepší.Základní chybou v nich jsou proporce.Někde máš krátké roce, někde špatné prsty... Měl by jsi zavolat bráchu nebo tátu a svléknout je do trenek a kreslit figuru.Tak si vyzkoušíš, jak dlouhá je ruka oproti noze, hrudi, hlavě, kolikrát se vejde hlava do těla (většinou 8x ) a tak dále.Není špatné si taky něco obkreslit z profy KOMIXŮ. Takže cvič postavy a pust se do nějakých svaloušů s brokovnicema.

master [:: ..]
čau HORe dlouho sem te tdy nevidel jak se mas? jo martine je to prima ale HOR ma pravdu dela ti problem akce a celkova kontura ti nekdy ulítne taKY sem takhle podobne kreslil a zjisttil sem ze kdyz se piplam s detailama zmrvim proporci ted pouzivam vetsinou lavirovanou kresbu a snazim se o jasnost kresby . de oto jen cvicit postavu a hlavne VLASY! kreslis sqvele a mas talent tak zatim

MK [:: ..]
hehe, diky diky popravde sem cekal ze to dopadne hur... s figurou mam trochu problemy, to vim sam, hlavne ruce, to je preker. prsty nenavidim... ale za tech par mesicu sem zas neco zlepsil, zkusim co nejdriv neco priposlat. cvicil sem ruce, figuru a jak rika HOR, svalouse... mno posoudite sami... hodil by se mi digi fotak, abych nafotil naky pozy... jinak kritiku trochu rozvedte, jestli neco napada, abych mel presnejsi obrazek... jeste jednou diiky*)

fucker mother [:: ..]
Cau HORe dlouho sem te nevidel...jak z kouzelne skolky...asi ste poznali, ze sem zpet...A zacne masakr: Moc se mi to tvoje dílo líbí, ale neco je jako od malího fakana...až moc detské...ale tech pět prvních je docela dobrejch...zmrde!

HOR [:: ..]
MK; fucker mother: Čaůůůůůů :-)) Jsem zpět.Měl jsem takové období, že jsem se sem prostě nedostal.A koukám, že se to tu moc nezměnilo ( furt ti samí maséři :-)) Brzy jsem taky něco šóooopnu ať je zas co kritizovat.!!!

HOR [:: ..]
master : Tobě taky samozřejmě patří mé pozdravy :-)) Jinak mám se dobře a co ty? Jak to jde.Kreslíš kreslíš ?

fucker mother [:: ..]
HOR: čau zmrde...ahoj...dfvbhudvb...sorry vole, teror...sem rád že tě zase čtu...

fucker mother [:: ..]
kokoti!!! napište mu něco!!!

1997 - 2005 © comX.cz