Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Hugo Chytil
PŘIHLÁŠENÝ: -----
(21.07.2004)26545 [19:21:09 20.10.2006]
Renjame? Cos měl z češtiny? ...jako nic proti, aspoň se vždycky pobavím: "kníšky", "Skuz", ...

Renjam [13:31:29 08.08.2006]
Ach jo Hugo Hugo ses dal na stopy děsu ale měl bys publikovat spíše děcké kníšky.
Maluješ dobře ale prosím vůbec z toho nejde děs spíše je to takové všechno miloučké.
A ten pavouk ve mne spíše probouzí touhu se sním pomazlit .Skuz opravdu publikovat děckou literaturu a budeš mít úspěch. Já to nemyslim s tebou zle opravdu....

Mikaa [:: ..]
Nice

MIGELOWSKY [:: ..]
Ahoja, no tak mě se asi nejvíc líbí ta akce-pavouk vs prase. To je docela slušný psycho. Jinak nevim co k tomu dalšímu říct, něco je docela fajn něco ne. Nezlob se, ale hadi skrz lebku to je tak krutej provar, že snad ani nemá cenu něco takovýho znova tvořit, ale udělal si to pěkně, např oproti obrázku "přátelé", kterej bych řek se moc nevived. Takže zhurta do teho a kresli!!! ZDUŘ

Riko-kun [:: ..]
1-07 je nadherna. U zbytku mi neco nesedi, ale nevim presne co... Snad pevnejsi linka, ale opravdu si nejsem jisty.

xsys7 [:: ..]
hele neni ta 1-07 z filmu The Ring(cesky Kruh)?

Riko-kun [:: ..]
xsys7> Sadako nebo Samara. IMO ne. Tedy samaru jsem nevidel, americka verze me v zasade nezajima ^_^ Ono kdyz tvurci remaku nepochopili ani nazev, co si mam myslet o zbytku filmu? ^_^ (Ringu = Vyzvaneni telefonu a ne Kruh)

ClimbVibe [:: ..]
Riko-kun: To jako, ze nejvetsi hlaska filmu "Before you die, you´ll see the ring" znamena v prekladu: nez umres, uvidis zvoneni? Hm, zajimavej nazor... :))

Riko-kun [:: ..]
Hmm... To je zakladni hlaska AMERICKE verze Ringu. Mozna jsi to nepostrehl, ale to je remake Japonskeho filmu, ktery je natoceny podle knihy. A autori te americke verze prelozili spatne uz nazev. Tedy je pro me zbytek filmu nezajimavy.

ClimbVibe [:: ..]
Ja videl i tu japonskou verzi (ted nevim jestli tam ta hlaska byla nebo ne). Japonska je lepsi, ale ta US taky neni vubec spatna. Ale rekl bych, ze KRUH tam ma stejne dulezitou roli jako vyzvaneni... nebo ne?

h1u2g3o4 [:: ..]
Přesně tak. Na 7 je Samara z The Ring. Vyjímečně povedený americký remake.

xsys7 [:: ..]
Dovolte abych se s vami podelil o jeden zajimavy postreh. Ring znamena vyzvaneni, prsten, prstenec(kruh kolem neceho). Tedy nazev US verze je slovni hricka. Ne ze by byl nazev nepochopen.

xsys7 [:: ..]
Dovolte abych se s vami podelil o jeden zajimavy postreh. Ring znamena vyzvaneni, prsten, prstenec(kruh kolem neceho). Tedy nazev US verze je slovni hricka. Ne ze by byl nazev nepochopen.

HOR [:: ..]
Jsem moc potěšen, že kreslíš pavouky.jak už napsal MIGELOWSKY:to s těma prasatama je to hezký ale jelikož chovám Sklípkany tak vim, že tohle nedělaj a je to spíš taková fantasy.To je ale vedlejší.Jinak je to docela dobrý.

lukas.pesak [:: ..]
Zajímavej styl

mXb [:: ..]
Prase s pavoukem je LXS!!!

fucker mother [:: ..]
Tak tohle je podle mího, nebo mýho...jak chcete...gusta. Fakt super. Ten zelenej e.t.e. je supr...

1997 - 2005 © comX.cz