Hlavní stránka
Publicistika
comicsDB
Galerie
Auditorium

 Můj milý deníčku aneb Jak prochlastal další crwecon
PŘIHLÁŠENÝ: -----
19:12
Návrat ztracených synů... Arbe a Car2n.


19:04
Tak sem si to vyhlásil. Výsledky nahážu zítra, ale není to nic složitého, rozdali si je Grus a Crew (na mě nenadávejte, já to vaše hlasování jen vyhodnotil, tak poctivě, jak mi úplatky dovolily). Za fotky díky Markovi a Zuzce.17:41
Ultraz pijou. A to je dobré. Zack pije, což je horší, protože cokoliv se děje mimo bar, se budete muset dovědět z jiných reportů. Každopádně bífítr za pade.

16:54
Typický comicsový workshop. K něčemu pozvat baby, fakt...


16:47
Pár rychlých shotů:

16:35
Ubývá lidí, pribývá alkoholu. Což vlastně není až tak špatný.

15:47
Vypadá to, že se podařilo utrhnout De Sada od mikrofonu.

15:31
Milí deníčku, nic se neděje. Bageta byla dobrá. Noa si našla na podrážce žvejkačku. Modrou. Pepermintovou.

14:55
Workshop začíná vypadat aspoň trochu akčně, i když půlka nahlášených lidí nedorazila. Tradičně. Plac je vyprázdněný, lidi odpadají. Pořád se mě někdo ptá, kde je ten sál s přednáškama. Ten se opravdu povedlo schovat dokonale.

14:16
Dražba u konce, nejvýše dražený Grus skončil na 3100 czk. Kdo by to byl řek.14:08
No mazec, vydražené částky se pohybují už kolem dvou tisíc, pochopitelně se predbíhají sběratelé, především ultraz jsou vyloženě houževnatí. Klátič, který mi původně tvrdil, že vůbec nedorazí, protože nejsou prachy, přihajuze jak o život, rozpouští nečekaně došlou výplatu.

13:48
Dražba je fakt masakr, je v půlce a prodalo se zatím vše a to nedošlo na Gruse. Za chvíli proběhne dražba prvního aarghu, vyvolávací cena jeden litr, uvidíme, kam to doleze.

13:32
Začala dražba, du to omrknout

13:31
V mezisále se promítá, fotka níže je tušim z Otaku no Video, kde se dojemní japonští otaku spovídají ze svých neméně dojemně nerdovských starostí.

13:25
Kocogeláci, kuci brněnští, odpresentovali mně takřka neznámou řečí svůj nový podcast. První pokus je dokonale rozpačitý, realityTV z komiks slezu a DeSadovou bezuzdné flusání žluče na Simpsny je vrcholná scéna.


12:24
Kdo do sebe netlačí jídlo, kreslí, konečně. Pavlovský odmítá pozovat pro kompromitační foto s vozíčkářkou.


12:18
Lidi nakupují jako diví, ten člověk, co sahá té oranžové plyšové zrůdnosti mezi nohy je Tomáš Kučerovský.12:10
De Sade loví děti na free stuff pod hleslem první dávka zdarma.


11:52
Na workshopu se pořád nekreslí, kuci si to vzájemně ukazují.

11:08
Pokračuje se v lití. Podle zvěstí to Pavlovský rád se šťouchanýma bramborama. Phob přivezl kooky, po zřejmě nutném dramatickém odpírání ho předal i pražákům.

10:54
Dvoje ocelové a především zavřené dveře se ukázali jako zásadní překáška pro většinu návštěvníků, takže na přednášky se dostali až za doprovodu statného ošetřovatele.

10:34
Na přednášce o X-Menech si jakýsi člověk v první řadě loupe cibuli. Pavlovský si ulítává na slovním spojení "v podstatě", což v podstatě nevadí.


10:02
Akce začíná otevřením baru. De Sade se mění ve slušného obchodníka s brakovými comicsy, Grus ukazuje své práce, ultraz chlastaj, Pavlovský chraptí a závidí mi pivo, workshopáři se rozhodli pořád ještě nedorazit.


9:28
Takřka u NODu dostávám hlad. K teplé bagetě dostávám pivo. Začíná to dobře.

8:58
Tramvaj ujíždí. Svině.

8:46
Čisté trenky nalezeny.

8:39
Vstávám

7:34
Opět usínám.

7:32
Vstávám.
Zack (10.05.2008)
1997 - 2005 © comX.cz